Hakkımızda

Kurumsal

ICE Grup

Uzun yıllardır çeşitli iş kollarında başarıyla hizmet veren ICE Grup, petrolden otele, hamur mayasından dış cephe kaplamasına kadar farklı alanlarda faaliyet gösteren firmaları bünyesinde barındırmaktadır. 1993 yılında haddehane projesi ile faaliyetlerine başlayan ICE Grup, 2003 yılında merkezini Türkiye’ye taşıyarak hizmet vermeye devam etmiştir. Geçen bu zamanda haddehane projelendirilmesi ve kurulması yanında, üretim ile ihracat alanlarında hizmet vermeye devam etmiştir.

ICE Grup, Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, kurumlara, kişilere yönelik özgün tasarımları ve kalite kavramıyla, kaliteden asla ödün vermeden, çağdaş, maliyetleri en aza indiren çözümlerle, işi taahhüt edilen zamanda, yüksek standartlara uygun ve eksiksiz olarak tamamlayarak, faaliyette olduğu sektörlerde en seçkin firmalardan biri olma yolunda ilerlemektedir. ICE Petrol, ATAMET, KENETSAN, Opera Hotel, aynı çatı altında birleştiren ICE Grup; Kurumların, kişilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verdiği sektörlerde profesyonel kadrosu ile tasarımdan uygulamaya kadar tüm hizmetleri verebilmektedir. ICE Grup’un benimsediği esas amaç, tüm alternatifleri ele almak sureti ile yaratıcı yaklaşımlar sunarak, sürekli yenilenen teknolojiler ile en verimli seçenekleri değerlendirerek, yapılacak işin en kısa zamanda ve en az harcama ile gerçekleşmesini sağlamaktır. Gerçekleştirilen projelerin, söz verilen sürede ve hesaplanan bütçe dâhilinde gerçekleştirilmesini temin etmek, ICE Grup’un kaliteli hizmet anlayışının temel taşlarından biridir.

Misyon, Vizyon & Kalite Politikası

Yenilikçi yaklaşımları benimseyen anlayış, toplam kaliteye olan inancımız ve güçlü çalışanlarımızla, güven, tecrübe, hız, memnuniyet ve yüksek sorumluluk duygusuyla gerçek bir sektörel marka olmak. Müşterilerimizin beklentilerini aşan iş birliği değerlerine sahip olmak, ürün ve hizmet kalitesini her zaman en üst düzeyde sunmaktır. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışı ile süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet alanlarına odaklanmak, müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından topluma kadar tüm paydaşları için değer oluşturmaktır.
...